Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Бажаєш стати кращим та отримати планшет?

Гра "Кращий бухгалтер"
Були часи, коли люди не чули про електронну звітність, не бачили e-mail і навіть не уявляли собі, що можна підписувати документи , користуючись лише мишкою та клавіатурою комп’ютера.  Підготувавши звіти на кам'яних дощечках, сміливі бухгалтери йшли здавати їх, не зважаючи на бурі, зливи, спеку та інші примхи природи. На своєму шляху вони долали безліч перешкод і приборкували різних тварюк. І, врешті-решт, вони досягали своєї мети і здавали звіти!  Відважні бухгалтери  об'єднаються в угрупування за ради того, щоб першими здати звіт.
 
Випробуй себе в нашій грі! Відчуй те, що переживали твої пращури раз за разом! Доведи, що ти кращий Бухгалтер Дніпропетровщини!
Про гру
Отже, що ж являє собою гра "Кращий бухгалтер"? В цілому - це класичний квест "знайди-принеси". В грі прийматимуть участь 15 бухгалтерів міста Дніпропетровська. Всі вони будуть розділені на 5 команд по 3 людини  у кожній. Кожній команді надається транспортний засіб з особистим “Шумахером”, мобільний телефон з доступом до мережі Інтернет, карта міста з відміченими на ній ділянками та флешка. На флешці, яку дають кожній команді, зберігається безліч (близько 100) файлів, три з них — звіти, які команди повинні подати у контролюючі органи, решта — помилкові. Нашим героям потрібно знайти спосіб розібратися, що до чого. Після цього їм треба заповнити звіт, що являє собою вирішення головоломок. Коли звіт буде готовий, його треба буде підписати у директора, який байдикує та займається хтозна-чим. І тоді лишається головна частина гри - здати звіти у контролюючі органи, але це буде не так легко, тому що їх місцезнаходження зашифроване у дитячі вірші, щоб їх розгадати треба буде ненадовго перетворитися на дитину. За кожен зданий звіт команди отримують по одній квитанції. Усі три квитанції за подані звіти потрібно буде відвезти директору і тільки потім можна буде відпочити!
На всіх етапах гри команди можуть користуватись доступом до мережі Інтернет та допомогою служби підтримки КІТ-2005. Тамтешні спеціалісти знають відповіді на всі питання і завжди радо допоможуть своїм улюбленим бухгалтерам, але для того, щоб отримати підказку від оператора, потрібно буде відповісти на спеціальне питання.
Заява на участь у грі
Ви маєте декілька різних можливостей подати заяву на участь у грі:
1) За допомогою форми зворотнього зв’язку на нашому сайті. Потрібно правильно заповнити усі поля цієї форми. Неправильно заповнені заявки  не будуть приймати участь у відборі учасників.
2) Завантажити і заповнити цю анкету та відправити її на нашу електронну адресу info@kit2005.com.ua. У темі листа обов'язково потрібно вказати «Гра «Кращий бухгалтер».
3) Завантажити і заповнити цю анкету та відправити її по факсу за телефоном (0562) 36-04-70.
4) Заповнити анкету в одному з наших офісів.
 
Офіційні правила гри "Кращий бухгалтер"
 
Приєднуйтесь до нашої гри! Вас чекають незабутні пригоди та призи переможцям!