Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Кабмін затвердив нові зразки марок акцизного податку

4 квітня 2018 року Уряд затвердив нові зразки марок акцизного податку для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва і для інших тютюнових виробів імпортного виробництва:

ЗРАЗКИ марок акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок)

Для тютюнових виробів вітчизняного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок)

Для тютюнових виробів імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок)

Наведені зразки затверджені Постановою Кабінету міністрів України від  4 квітня 2018 р. № 257 «Деякі питання маркування тютюнових виробів»і будуть запроваджені з 1 липня 2018 року.

Нагадуємо нашим читачам, що на сьогодні в Україні вже діють затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 р. № 296 “Деякі питання запровадження марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів” зразки марок акцизного податку для таких видів підакцизної продукції, як сигарети з фільтром та без фільтра, а також цигарки вітчизняного та імпортного виробництва.

Постановою КМУ 257 також внесені  зміни  до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. N 1251, згідно яких акцизні марки виготовляються у наступних кольорах:

Змінами також передбачено, що позначення виду марки складається з літер та слів:

В інформаційному повідомленні на сайті Уряду зазначено, що прийнятим рішенням питання виготовлення марок акцизного податку та маркування тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва приведені у відповідність із чинними нормами Податкового кодексу  України.