Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Відбулася Прогулянка верхи!

Програма "Кращий бухгалтер" повернулась! Минулої п'ятниці відбулася нова подія, яка отримала назву "Прогулянка верхи". Новина про цей захід "підняла на вуха" світ бухгалтерів Дніпропетровщини! Ми отримали в два рази більше заявок на участья, ніж отримуємо зазвичай! Методом сліпого жереба було обрано 14 бухгалтерів, яким було запропоновано прийняти участь у цій події.

Щасливі учасники заходу провели на кінно-спортивній базі п'ять незабутніх годин. Бухгалтери відвідали екскурсію, погодували коней та, найголовніше, випробували себе верхи. Після цього цікавого та незвичайного для професії бухгалтер заняття новоспечені вершики мали можливість розслабитися у справжній сауні.

Усі учасники отримали незабутні враження та величезний заряд позитивної енергії від цієй події! Зовсім скоро Компанія КІТ-2005 почне прийом заявок на новий захід програми "Кращий бухгалтер". Що саме це буде дізнаєтесь трішки пізнише. Слідкуйте за новинамі на нашому сайті!


Фотозвіт з події "Прогулянка верхи" яка відбулася минулої п'ятниці Ви можете переглянути на офіційних сторінках нашої компанії в соціальних мережах:

                                                         

Вконтакті               Facebook               Google+