Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Зіграли в боулінг

Відбулася ще одна подія в рамках програми "Кращій бухгалтер"! "Бухгалтерський страйк" (саме таку назва мала ця подія) дав модливість бухгалтерам випробувати себе в ролі справжніх боулерів. І їм це вдалося!Представники відповідальної професії мали різний досвід у грі у боулінг - хтось вже грав у цю гру, а хтось випробовував себе вперше. Але початківці дуже швидку спіймали кураж та не поступалися біль досвідченим бухгалтерам.

Усі учасники заходу чудово відпочили та отримали велике задоволення від гри! Ще один захід в рамках програми "Найкращій бухгалтер" допоміг бухгалтерам трошки відпочити від своєї роботи та розважитись.

Програма "Кращий бухгалтер" розпочалася минулого року с проведення першого в Україні квесту для бухгалтерів на честь їх професіонального свята та з того часу наша компанія регулярно проводить різноманітні події в рамках цієї програми. Цього року події відбуваються кожного місяця. Наступна подія відбудеться у квітні! Також у цьому році планується проведення третього квесту для бухгалтерів, на якому буде розіграно три новеньких iPad. Не пропусти шанс добре відпочити та виграти призи! Слідкуй за новинамі на нашому сайті та у соціальних мережах!


Фотозвіт "Бухгалтерська перестрілка" доступний на наших сторінках в соціальних мережах

                             

Вконтакті               Facebook