Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Зелена бухгалтерія

Зелена бухгалтерія

Компанія «КІТ-2005» оголошує старт масштабної акції «Зелена бухгалтерія»! Дана акція спрямована на захист навколишнього середовища. Ми хочемо зберегти ліси нашої країни шляхом економії та переробки паперу! І ми сподіваємося на Вашу допомогу!

Умови акції прості! За кожні 12 кілограм макулатури, які Ви здасте нам, Ви отримуєте еко-сумку! Еко-сумка виготовлена ​​з екологічно безпечного матеріалу «спанбонд», який повністю розкладається під впливом навколишнього середовища протягом 4-5 років. Еко-сумки покликані замінити одноразові пластикові пакети, що завдають непоправної шкоди нашій планеті!

Зекономте свій час, сили, нервові клітини та збережіть життя хоча б одному дереву! Переходьте на Зелену бухгалтерію разом з "M.E.Doc"! Детальніше щодо акції Ви зможете дізнатися на сторінках нашого сайту та на офіційному сайті системи електронного документообігу «M.E.Doc» в розділі «Зелена бухгалтерія».

Здати макулатуру та отримати еко-сумку Ви можете з 1 по 31 жовтня у будь якому з офісів нашої компанії за наступними адресами:

Дізнатися про час роботи наших офісів Ви можете у розділі контакти.