Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Гра «Кращий бухгалтер». Як це було.

Змагання. Ви коли-небудь замислювались над значенням цього слова? Якщо вірити словнику Сергій Івановича Ожегова, то змагання — це форма діяльності, при якій люди прагнуть перевершити один одного. Зі значенням цього слова розібралися. Але, в чому сенс змагань? Навіщо люди змагаються? Відповідь на це запитання дуже проста - не можуть люди по-іншому! В кожному з нас закладена потреба в самореалізації. Все життя ми змагаємося, щоб виявити найсильнішого, найрозумнішого та найголовнішого в зграї, табуні. Той, хто стане найкращими і отримує найзручніше місце і найбільший шматок їжі.

В сучасному суспільстві змагання вже давно перестало бути битвою за виживання, зараз люди навчилися отримувати задоволення від самого процесу. На сьогоднішній день змагання - це відпочинок, можливість відволіктися від повсякденної рутини та поспілкуватись з іншими людьми, а іноді це навіть робота. Сьогодні, крім всім відомих спортивних, трудових і розумових, існує безліч неймовірних, потішних і смішних змагань. Ось наприклад: змагання по свисту будівельників-висотників, надування грілок носом, біг на високих каблуках, жбурляння мертвих опосумів, поїдання гарячих хот-догів, жбурляння мобільних телефонів. І це далеко не весь список подібних змагань! Що тільки люди не вигадали заради веселощів та спілкування!

Якщо в світі існує така безліч різноманітних змагань на будь який смак, то чому немає змагання для представників нашої улюбленої професії — для бухгалтерів? - подумали ми і вирішили виправити це безглузде непорозуміння. Ми довго шукали той вид змагань, в якому бухгалтера проявили б себе якомога краще і вирішили зупинитися на тому, що добре знайоме представникам цієї професії, але в незвичайному вигляді! Ми запропонували відважним бухгалтерам квест.

Квест — це вид змагань, в якому кожен учасник (команда) вирішує різноманітні задачі та шукає відповіді на різні запитання. Перемагає у квесті той, хто виконає усі завдання швидше за інших. Метою нашого квесту була...подача звітності в контролюючи органи! Але процес подання звітів у квесті у корені відрізнявся від аналогічного процесу в реальному житті! За сюжетом нашого квесту бухгалтера знаходяться в альтернативній реальності, в електронного документообігу не існує! Все звіти потрібно подати вручну! А це завдання не з легких!

У кожного змагання повинен бути свій приз. Окрім матеріальних подарунків, ми запропонували учасникам посперечатись за звання найкращих бухгалтерів Дніпропетровщини!

Протягом двох тижнів до нас надходила величезна кількість заявок на участь у квесті. Усього ми прийняли 347 заявок. Але на жаль в квесті одночасно мало змогу приймати участь всього 15 бухгалтерів. Відбір 15 учасників з числа всіх бажаючих - дуже відповідальний крок! Ми вирішили залишити це право за клієнтами нашої компанії і провели жеребкування в одному з офісів нашої компанії. Протягом дня відвідувачі офісу обирали майбутніх учасників квеста і отримували за це подарункові сертифікати від генерального спонсора квеста  Інтернет-магазину «Магазин національних досягнення». Відібрані 15 заявок були розподілені на 5 команд по 3 людини.

В призначений день і час всі учасники прибули до початкової точки квесту, в якості якої був обраний головний офіс нашої компанії. Кожної команді було надано автомобіль з особистим водієм. Що правда усі водії мали маленький недолік — вони дуже погано знали місто! У такій ситуації все залежало від бухгалтерів!

Дивлячись на учасників змагання, відразу було зрозуміло, що боротьба буде не жартівлива і безкомпромісна! Як тільки команди отримали конверти з першим завданням, так одразу почалося щось неймовірне! З під коліс автомобілів пішов дим і команди вирушили в дорогу, на зустріч пригодам!

Спочатку команди вирушили до ще одного партнера квесту — передплатного агентства “Меркурій”. Так вони дізналися які звіти їм потрібно було подати у той день та роздрукували ці звіти. Надалі команди повинні були відшукати директорів свої підприємств, які займались хтозна чим. Кажуть, в цей день можна було побачити досвідчених і солідних бухгалтерів, які бігали по місту як навіжені! В пошуках свого директора учасники чіплялись до перехожих та підіймали галас у людний місцях Дніпропетровська.

Здолавши усі перешкоди, команди все таки подали звіти до контролюючих органів, отримали квитанції та відзвітувались перед своїми директорами. Перемогла та команда, яка в цей день була швидкіша і більш успішна за інших. До складу команди переможця увійшли: Гончар Ольга Володимирівна, Патлаха Світлана Анатоліївна та Хижняк Кароліна Іванівна. Кожна з цих відважних жінок-бухгалтерів отримала планшет iPad та звання Найкращого бухгалтера Дніпропетровщини! Ті кому пощастило трішки менше отримали втішні призи - подарункові сертифікати від Інтернет-магазину «Магазин національних досягнення».

По закінченню квеста було святкове чаювання, на якому від змагального духу й слід прохолов! Всіх учасників переповнювали емоції, якими вони поспішали поділитися зі своїми колегами, а переможці отримували привітання. Одна з команд-учасниць квесту навіть прочитала вірш, який члени цієї команди написали на честь переможців:

Спасибо, КИТ-2005

За то, что дали нам сыграть,

За настроение — просто класс,

За то, что мыслите о нас!

Благодарим мы Вас за всех

За то, что к ним пришёл успех!

И это всё, бухгалтера, для нас!

Вот это идеальный наш баланс!

Ми в свою чергу теж були дуже раді, що у нас вийшло зробити для бухгалтерів справжнє свято і подарувати їм прекрасний настрій, незабутні враження та море позитивних емоцій.


Фотозвіт "Гра "Кращий бухгалтер" (27.07.2012)" доступний на наших сторінках в соціальних мережах

                             

Вконтакті               Facebook