Отримати сертифікати
Отримати ліцензію

Правила гри «Кращий бухгалтер»

Офіційні правила Гри "Кращий бухгалтер"

1. Загальні положення.

Організатором Гри “Кращий бухгалтер” є ТОВ “Комп'ютерні та інформаційні технології — 2005” (ТОВ “КІТ-2005”, надалі - “Організатор”). Адреса Організатора: 49005, Україна, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, буд. 13/15. Партнерами Гри “Кращий бухгалтер” є Інтернет-магазин “Магазин національних досягнень” (надалі - “Партнери”).

2. Правила участі в грі.

До участі в грі допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території України.

Не допускаються до участі в грі:

  • співробітники Організатора та члени їхніх сімей;

  • власники та співробітники Партнерів, рекламних агентств, причетних до проведення акції, та членів їхніх сімей.

Гра проводиться на території міста Дніпропетровська.

3. Порядок участі в грі.

Усі бажаючі прийняти участь в грі “Кращий бухгалтер” повинні подати заявку на участь у Грі у сроки визначені Організатором Гри. Далі Організатор проводить жеребкування та обирає учасників Гри.

Є декілька способів подання заявки на участь у Грі:

  1. Заповнити анкету учасника Гри “Кращий бухгалтер” на сайті Організатор www.kit2005.com.ua;

  2. Завантажити анкету з сайту Організатора (пряме посилання) та відправити заповнену анкету на електрону адресу info@kit2005.com.ua. У темы листа обов'язково потрібно вказати “Гра “Кращий бухгалтер”;

  3. Завантажити анкету з сайту Організатора (пряме посилання) та відправити заповнену анкету по факсу за телефоном (0562) 36-04-70;

  4. Заповнити анкету в одному з офісів Організатора.

Кількість учасників однієї Гри залежить від кількості транспортних засобів. Організатор надає п'ять автомобілів для проведення Гри, по одному автомобілю для кожної команди (3 учасника). Тобто, участь у одній Грі на транспортних засобах Організатора може прийняти участь 15 людей. Але, допускається можливість участі в Грі на своєму транспортному засобі. При участі в Грі на своєму транспортному засобі власник цього транспортного засобу дає згоду на те, що до його команди методом жеребкування може бути включено незнайому йому людину, а також на те, що на період проведення Гри на кузов транспортного засобу буде нанесено фірмовий логотип Організатора та інші, необхідні для Гри написи. Усі нанесені матеріали знімаються з транспортного засобу після завершення Гри. Нанесення та зняття матеріалів проводить Організатор чи Партнери Гри.

Заявка вважається прийнятою, якщо вона надійшла Організатору до 14 жовтня 2012 року (23:59:59).Організатор та Партнери Гри не несуть відповідальності за відсутності технічних можливостей/несправності мережі та інші обставини, що унеможливлюють та/або сповільнюють процес подання заявки у визначений строк.

У випадку виявлення Організатором або Партнером Гри протиправних дій з боку будь-якого Учасника Гри, Організатор або Партнер Гри має право прийняти рішення щодо автоматичного вилучення та блокування Учасника Гри, стосовно можливості подальшої участі у Грі.

4. Подарунки (призи).

По завершенню участі в грі Ви маєте можливість виграти наступні призи:

  • 3 планшета;

  • заохочувальні призи від “Магазину національних досягнень”.

Зовнішній вигляд Подарунків (розмір, вид), зазначених у рекламних матеріалах, які будуть поширюватись Організатором Гри або Партнерами протягом Періоду проведення Гри, може відрізнятись від зовнішнього вигляду реальних Подарунків Гри. Організатор Гри залишає за собою право розподіляти подарунки між Переможцями Гри на свій розсуд.

Організатор та Партнери Гри не несуть відповідальності за подальше використання Переможцями Гри Подарунків Гри після їх вручення та/або за неможливість відповідним Переможцем Гри скористатись наданим Подарунком з будь-яких причин. З моменту вручення Подарунку Гри Переможцем Гри Організатор та Партнери не відповідають за життя, здоров'я та безпеку Переможців Гри під час реалізації Подарунків Гри, тощо та не приймають участі у вирішенні суперечок з цього приводу.

5. Визначення переможців та порядок отримання подарунків.

Переможцем Гри стає та команда, яка швидше інших виконає усі завдання Гри. Усі члени команди-переможця отримують однакові подарунки. Час проходження Гри фіксується Організатором Гри. Переможців гри буде повідомлення про факт їх перемоги протягом години з моменту отримання даних про сумарний час проходження гри кожним з учасників.

Переможці Гри отримують подарунки впродовж 7 календарних днів після дня проведення гри. Для отримання подарунку переможець повинен з'явитися до головного офісу Організатора Гри.

6. Технічні умови.

Організатор Гри здійснюють ідентифікацію та/або інформування Учасників за допомогою телефонного номеру або e-mail - адреси, що були вказані Учасником Гри під час подачі заявки на участь у Грі (реєстрації на сайті).

Реєстрація не дає особі права вважатися Учасником Гри. Учасники Гри обираються методом жеребкування серед усіх поданих у визначений Організатором строк заяв на участь у Грі. Реєстрація не дає права на участь у жеребкування учасників Грі, якщо вона здійснена з порушенням умов цих Правил, зокрема:

- якщо дані реєстрації Учасника не містять коректної, повної, змістовної інформації;
- якщо дані реєстрації Учасника не можуть бути ідентифіковані; не містять всі елементи зазначених вимог або містить їх в невірному форматі; містить зайві пропуски/ пробіли, символи);
- якщо реєстрація здійснена Учасником з порушенням строків реєстрації, що встановлені цими Правилами;
- якщо Учасником Гри вже була зареєстрована така форма

7. Інше.

Обов'язки Організатора перед всіма учасниками не перевищують кількості і вартості Подарунків, зазначених у цих Правилах. Цілісність та функціональна придатність подарунків має обов'язково перевірятися безпосередньо при отриманні. Організатор Гри не несе відповідальності за будь-якими претензіями, пов'язаними з втратою, пошкодженням та іншим псуванням Подарунків після їх передачі переможцю.

Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.
Усі запитання, побажання та претензії стосовно якості Подарунків направляються безпосередньо до компанії-виробника.

Беручи участь у цій Грі, її учасники погоджуються, що їхні імена можуть бути оголошені, а фотографії та відеоматеріали, на яких вони присутні можуть бути використані Організатором та Партнерами в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. З Офіційними правилами Гри можна ознайомитись на сайті www.kit2005.com.ua. Факт участі в цій Грі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі в Грі.

Якщо Ви бажаєте уточнити будь-який з пунктів цих Правил, будь ласка, телефонуйте за номером “гарячої лінії” ТОВ “КІТ-2005”: 0562-36-04-70. “Гаряча лінія” працює з 9:00 до 18:00 з понеділка по четвер, з 9:00 до 17:00 у п'ятницю.